Міжнародна співпраця

Лісова прогулянка студенток спеціальності “Лісове господарство” та “Екологія та охорона навколишнього середовища” з метою поглиблення професійних знань та навичок, обміну інформацією на тему “Лісова педагогіка: навчання про ліс у лісі”. Дякуємо ГО «ФОРЗА» за організацію такої пізнавальної зустрічі!


В рамках проєкту ЄС в лісовому господарстві України «Шляхи до здорових лісів: посилення стійкості життєздатності й адаптаційної спроможності лісів в прикордонних регіонах України та Словаччини» за ініціативи ГО «ФОРЗА» проведено семінар-тренінг «Практики ведення лісового господарства в контексті зміни клімату – впровадження в Закарпатті наближеного до природи лісівництва» для студентів спеціальності “Лісове господарство”.


Колектив Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу висловлює щиру подяку Роберту Марушак, декану факультету лісівництва Чеського університету природничих наук та викладачу лісогосподарських дисциплін Петеру Сурові за організацію надання гуманітарної допомоги.

Коледж співпрацював з Чеським університетом природничих наук в рамках проекту «Лісова політика держав Вишеградської групи: досвід для України»

Здебільшого силами студентів цього університету було зібрано грошові кошти та придбано електрогенератор, біотуалети, мікрохвильові печі, чайники, постільну білизну, продукти харчування та інші предмети першої необхідності для потреб вимушених переселенців, які поселені у гуртожитку коледжу.