20 листопада у нашому коледжі стартувала І науково-практична конференція «Підготовка фахових молодших бакалаврів в умовах трансформації освіти», яка об’єднала амбітних студентів та досвідчених викладачів.
МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ – залучити учасників освітнього процесу до обговорення актуальних питань навчання, обміну досвідом, формування професійних компетентностей, аналізу взаємозв’язку освіти і наукових досліджень із виробництвом.
Модератором конференції виступила завідувач навчально-методичного кабінету Віталія ШПІР, яка відкрила захід словами вдячності ЗСУ. Після цього учасники вшанували пам’ять загиблих Героїв та мирних жителів, які віддали своє життя за свободу та незалежність. Зал об’єднався під звуки Державного Гімну України, який нагадав усім про силу єдності й патріотизму.
З вітальним словом виступив директор коледжу Михайло ЛИПЧЕЙ. Він відзначив важливість подібних заходів для обміну досвідом і привітав здобувачів освіти з Днем студента! Попереду — насичена програма, цікаві доповіді та нові знання. Працюємо заради майбутнього! До вітальних слів приєднався заступник директора Юрій МОРОЗ, який побажав учасникам конференції цікавих доповідей, дискусій та обмін ідеями. Бажаємо всім учасникам плідної праці та незабутніх вражень!
Учасники представили актуальні дослідження, поділилися практичним досвідом і обговорили перспективи розвитку освіти й науки.
У рамках заходу виступили:
- Дар’я ЛИСИЦЯ, студентка групи Е-2;
- Вікторія ТИМЧИК, студентка групи ЛГ-21;
- Любов КАДАР, студентка групи Е-2;
- ШПІР Віталія, викладач екологічних дисциплін;
- Іван ПОЛІТОВ, студент групи ЛГ-2С;
- Тетяна ІВАНЕНКО, викладач філологічних дисциплін;
- Софія МАРИНИЧ, студентка групи Е-2;
- Даніель МАТВЕЄВ, студент групи ОЛК-2.
Організатори конференції ознайомили присутніх із темами доповідей учасників конференції:
- Можливості, виклики та перспективи використання штучного інтелекту в освітньому процесі при підготовці фахових молодших бакалаврів.
- Використання методики вебквесту для формування вмінь самостійного одержання знань.
- Використання візуалізації на заняттях екології як інструмент формування професійних компетентностей.
- Формування знань з української професійної мови для представлення візуалізації в професійній діяльності еколога.
- Роль візуалізації під час набуття професійних компетентностей в процесі вивчення дендрології.
- «Використання STEAM-освіти під час формування фахових компетентностей технологічного спрямування».
- Впровадження STEAM-освіти на заняттях з комп’ютерної графіки.
Заключне слово взяла Наталія ФІЛІП методистка коледжу, яка подякувала всім учасникам за активну участь і побажала нових наукових звершень! Науковим керівникам та учасникам конференції директор вручив сертифікати.
Дякуємо кожному, хто взяв учать у конференції! Разом ми творимо науку майбутнього.