Конкурси, олімпіади, конференції

Нагородження студентів за участь у олімпіаді та науково-практичних конференціях


26 квітня під керівництвом викладача інформаційно-математичних дисциплін  Філіп Наталії Василівни студент спеціальності 133 Галузеве машинобудування Юрій Іванчик виступив на міжвузівській науково-практичній інтернет-конференції «STEM-освіта – сучасний підхід до опанування інноваційних технологій» з доповіддю «Впровадження STEM-освіти на заняттях з комп’ютерної графіки».


26 квітня студентка ОПП “Екологія та охорона навколишнього середовища” – Смерека Яніна, взяла участь у міжвузівській науково-практичній інтернет-конференції “Актуальні проблеми агрономії, екології та землеустрою в умовах сучасних викликів”. Конференція проходила у Відокремленому структурному підрозділі “Мукачівський фаховий коледж НУБіП України”. Здобувачка освіти виступила з доповіддю на тему: “Екологічна загроза довкіллю від будівництва курорту Свидовець”, яка була заявлена в секції 2 “Екологія”, розділ “Сучасний екологічний стан навколишнього середовища”. Викликів сьогодення у фахівців екологів  багато, тому дуже важливим є досвід участі у таких конференціях.


В межах соціального проєкту для студентів “Scholarship в Україні” стартував новий конкурс для здобувачів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти під гаслом «Мотивація нескорених 2.0». Мета конкурсу – підтримати талановиту молодь та освітні заклади, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення студентів. Крім того, маємо на меті підкреслити важливість ролі освітніх установ у цей важкий для всіх період, натомість конкурс створює можливість для них відзначити свої досягнення за допомогою творчої молоді.
В сучасних умовах цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські студенти відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у гідне майбутнє. Детальніше про діючий конкурс: Участь у конкурсі безкоштовна! Переможці ( 5 освітніх закладів) отримують спеціальні нагороди у вигляді “наборів медійника”, до якого входять:  веб-камера, освітлення, штатив, монопод, бездротові навушники. Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників конкурсу “Мотивація нескорених 2.0”. Учасникам необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги його освітнього закладу ( або факультету, кафедри чи наукового гуртка) та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі. Тема робіт  –  “Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів” Заявки на участь прийматимуться з 20 березня по 25  травня  на сторінці конкурсу https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html Детальні умови – на офіційному сайті проєкту https://scholarship.in.ua/ . Прес-конференцію з приводу старту нового конкурсу можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/cUWWAwU7qTE?si=1aOsDxsXOCq_KUtx . Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/. Також за запитом ми можемо надати докази виплат грантів переможцям.
З повагою, Юлія Валуєва
керівник проєкту “Scholarship в Україні”
телефон: +380 67 622 62 82

27 березня 2024 року студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу, спеціальності 051 Економіка Росоха Оксана, Гербей Володимир під керівництвом викладача-методиста Човганин Мар’яни Федорівни та студент спеціальності 205 Лісове господарство  Ілик Юрій під керівництвом викладача Шимон Тетяни Михайлівни взяли участь у II Науково -практичній  конференції, що проходила  між закладами фахової передвищої освіти  «Функціонування соціально-економічної системи України: реалії та перспективи». Виступили з науковими статтями «Діяльність підприємств деревообробної галузі під час війни в Україні», «Український бізнес під час війни» та «Стан бізнесу в умовах війни». Показали високий рівень знань, проаналізували стан бізнесу України  та деревообробної галузі в умовах війни. Визначили основні напрямки та  зробили свої прогнози щодо адаптації та ефективного розвитку в умовах війни.


Вже стало традицією проведення студентських науково-технічних конференцій «Ведення лісового, мисливського і садово-паркового господарства» на базі Національного лісотехнічного університету України. 28 листопада 2023 року відбулась 75-а студентська науково-технічна конференція, в якій мав змогу прийняти участь і студент Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу – Ілик Юрій Дмитрович, група ЛГ-4. Під керівництвом викладача-методиста Олени Андріївни Біланинець було обрано тему доповіді «Відновлення і охорона форелі струмкової в закарпатських річках». В доповіді були висвітлені питання відновлення і охорони форелі струмкової, а також презентовано наочні матеріали і відеоролики. За підсумками конференції наш студент отримав диплом ІІ ступеня, з чим щиро вітаємо його і керівника.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам за можливість прийняти участь у даній конференції.


10 листопада у Закарпатському лісотехнічному фаховому коледжі був проведений перший етап ХIV Міжнародно мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Творчі роботи передбачали теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, що сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.


24 жовтня 2023 року студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу  спеціальності 051 «Економіка» Ловза Євгенія та Грицик Олеся  під керівництвом викладача -методиста Човганин Мар’яни Федорівни взяли участь у Всеукраїнській  науково-практичній  конференції, що проходила  між закладами фахової передвищої освіти  «Економіка України в умовах війни». Виступили з науковими статтями «Ринок праці України в умовах війни» та  «Іноземна фінансова допомога України в умовах війни». Показали високий рівень знань, проаналізували стан економіки України в умовах війни та зробили свої прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату в державі.


15 травня студенти та викладачі спеціальності «Економіка» зустрілися з провідним фахівцем Хустської філії Закарпатського обласного центру зайнятості Наталією Охмат. Метою заходу було ознайомлення студентів з ринком праці Хустської ТГ, роботою електронного сервісу Державної служби зайнятості, інформування про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, ознайомлення з актуальними вакансіями та проведено майстер-клас по складанню «Резюме» – як одного з найефективніших інструментів пошуку роботи.

Студенти мали змогу продемонструвати високий рівень знань, набутий в коледжі, та отримати детальні відповіді на поставлені питання, висловивши вдячність за отриману інформацію.


20 квітня студенти коледжу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  математики серед студентів закладів фахової передвищої освіти та вибороли призові місця. Вітаємо наших студентів!

 ІІ місце Євгенія Ловза (група Е-2)

ІІІ місце Валентина Гайович (група Е-2)

Висловлюємо подяку викладачу математичних дисциплін Людмилі Гелетей за якісну підготовку студентів до олімпіади.


29 листопада 2022 року в онлайн-режимі на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України відбулася студентська науково-технічна конференція у секції “Ведення лісового, садово-паркового і мисливського господарства”.

Під керівництвом голови ЦК Ангеліни Степанівни Вурсти студент групи ЛГ-3 Юрій Ілик взяв участь у конференції та презентував доповідь на тему: «Особливості перебування та реабілітації ведмедя бурого в НПП «Синевир».

За результатами конференції студент продемонстрував високий рівень підготовки, дав вичерпні відповіді на додаткові запитання учасників конференції.

Вітаємо учасника конференції Юрія Ілика та висловлюємо щиру вдячність керівництву та науковим співробітникам НПП «Синевир» за надану інформацію для підготовки матеріалів конференції.


З метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді 09 листопада 2022, у День української писемності та мовлення в Закарпатському лісотехнічному фаховому коледжі були проведені 2 конкурси:


МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Переможці: I-місце: Ловза Євгенія Вячеславівна – група Е-2

ІІ-місце: Феєр Валерія Петрівна – група Е-2

ІІ-місце: Човганин Ангеліна Павлівна – група Е-12 

 МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Переможці: I-місце: Ловза Євгенія В’ячеславівна – група Е-2

ІІ-місце: Гайович Валентина Василівна – група Е-2

ІІ-місце: Росоха Оксана Василівна – група Е-1


Бажаємо всім учасникам наснаги та нових творчих звершень!