Про коледж

Відокремлений структурний підрозділ “Закарпатський лісотехнічний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” заснований на загальнодержавні формі власності.

Загальна площа будівель становить близько 16 тис.кв.м., навчальний корпус має площу 10 тис. кв. м.

Для проведення навчально-виховного процесу, забезпечення культурно-побутових потреб студентів у коледжі є 40 кабінетів і лабораторій, методичний кабінет, спортивна зала, актова зала, навчально-виробничі майстерні, навчально-виробниче лісництво, бібліотека з читальним залом, гуртожиток. При кожному кабінеті та лабораторії працюють предметні та технічні гуртки.

 Ведеться робота з комп’ютеризації управління навчально-виховним процесом, створено три комп’ютерні класи. Студенти та викладачі навчального закладу мають змогу користуватися послугами мережі Інтернет. Обладнано клас технічних засобів навчання мультимедійною технікою: цифровими фото- та відеокамерою, відеоплеєром, телевізором,  мультимедійним проектором. Коледж у достатній мірі забезпечений оргтехнікою.

Навчально-виробничі майстерні забезпечують проведення навчальних практик з усіх спеціальностей та випуск деяких видів продукції. Для цього в них обладнано цехи і відділення: слюсарне, механічне, ковальсько-зварювальне, поточного ремонту двигунів, акумуляторне, інструментальне, машинно-заготівельне, облицювання щитових деталей, повторної машинної обробки, оздоблювальне, складальне, сушильне для лісоматеріалів.

У навчально-виробничому лісництві проводиться комплекс робіт із лісового господарства, лісозаготівлі та виконується робота по первинній переробці деревини. Площа лісів, закріплених за лісництвом коледжу, складає 3613,6 га, в тому числі  310,2 га займають ліси першої групи.

 Студенти мають можливість проживати в гуртожитку, який знаходиться поряд із навчальним корпусом. Кімнати розраховані на проживання в них  2-3 студентів.