Психологічна підтримка

Психологічний супровід освітнього процесу в коледжі здійснює практичний психолог – Папп Вікторія Богданівна (тел. 097 460 58 91). (Сертифікати: Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти, Перша домедична допомога в умовах війни, Розумію: курс з психологічно-емоційної підтримки, Психолого-педагогічні аспекти формування професійних компетентностей педагогічних працівників ЗФПО)

Подяка Вікторії Папп від Волинського національного університету імені Лесі Українки

Практичний психолог коледжу працює над підвищенням психологічної культури  студентів та викладачів, забезпечуючи належний рівень їхньої психологічної компетенції, сприяє психологічній підтримці освітнього процесу та допомагає у розв’язанні різноманітних особистісних та професійних проблем, які мають психологічне підґрунтя.

Електронна скринька довіри: dovira@zltk.com.ua

Основні напрямки діяльності психолога коледжу:

  • супровід першокурсників в період адаптації до навчання;
  • просвітницька робота з роз’ясненням актуальних проблем та знань психологічних методів щодо захисту та безпеки свого здоров’я, підвищення психологічної грамотності та культури;
  • консультативна робота зі студентами, батьками, викладачами;
  • проведення тренінгових занять, які спрямовані на всебічний розвиток особистості;
  • діагностична, корекційна робота зі здобувачами освіти (по запиту батьків, кураторів чи викладача);
  • профілактична робота зі студентами-правопорушниками та групами ризику, студентами-сиротами, особами з особливими освітніми потребами.

     Слід відмітити, що успішність вирішення важливих проблем освітнього процесу, пов’язаних із недисциплінованістю, важковиховуваністю, неуспішністю, невстиганням, дезадаптацією студентів, залежить від єдності зусиль чотирьох сторін:

Викладач-студент-психолог-батьки

Викладачам
Батькам
Студентам

Анкетування


Адаптація студентів_2023

Чотири поради для вчителів та батьків, як підтримувати психічне здоров’я підлітків

План роботи практичного психолога на 2023/2024 н.р.

План роботи практичного психолога на 2022/2023 н.р.