Циклова комісія економічних та деревообробних дисциплін

Пилип Анжела Василівнаголова циклової комісії

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії  

Освіта: Санкт-Петербургська  лісотехнічна академія імені С.М. Кірова, 1996, Український державний лісотехнічний університет, 2005

Спеціальність: Технологія деревообробки,  Облік і аудит,

Кваліфікація:   інженер-технолог, спеціаліст з обліку і аудиту

 Працює в коледжі: з 2004 року

 Викладає: Опорядження деревини та деревних матеріалів, Виробництво деревних та композиційних матеріалів, Деревинознавство

 Педагогічний стаж роботи: 18 років.

Шимон Тетяна Михайлівназаступник голови циклової комісії

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії 

Освіта:  Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, 2003

Спеціальність: Географія

Кваліфікація:   вчитель географії, основ економіки та екології

Освіта:   Карпатський інститут підприємництва ВНЗ «Відкритий університет розвитку людини «Україна», 2008

Спеціальність: Менеджмент організацій

Кваліфікація:   спеціаліст з менеджменту організацій

Працює в коледжі: з 2003 року

Викладає:  Менеджмент, Ціноутворення, Економіка виробництва

Педагогічний стаж роботи: 19 років.

Вакаров Марина Юріївна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії 

Освіта: Національний університет «Львівська політехніка», 2014

Спеціальність: Економіка підприємства

 Кваліфікація:   магістр з економіки підприємства

 Працює в коледжі: з 2010 року

 Викладає: Фінанси, Статистика, Економічний аналіз

 Педагогічний стаж роботи: 3 роки.

Росоха Вікторія Михайлівна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Освіта: Національний університет «Львівська політехніка», 2014

Спеціальність: Фінанси і кредит

Кваліфікація: спеціаліст з фінансів і кредиту

Працює в коледжі: з 2011

Викладає: Основи економічної теорії

Педагогічний стаж роботи: 5 років

Паньків Ігор Олегович

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії 

Освіта: Львівський лісотехнічний університет, 1986

Спеціальність: Економіка, організація і планування лісових і лісогосподарських підприємств

Кваліфікація:   інженер-економіст

Працює в коледжі: з 1986 року

Викладає: Статистика, Економічний аналіз

Педагогічний стаж роботи: 36 років.

Човганин Маряна Федорівна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії 

Освіта: Ужгородський національний університет, 2002

Спеціальність: Фінанси і кредит

Кваліфікація: економіст

Працює в коледжі: з 2002 року

Викладає: Економіка підприємства, Управління витратами, Фінанси підприємства

Педагогічний стаж роботи:  20 років.

Шуста Габріелла Йосипівна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії 

Освіта: Національний університет «Львівська політехніка», 2003.

Кваліфікація:   економіст

Працює в коледжі: з   1991  року

Викладає:  Фінанси, Економіка і нормування праці, Страхові послуги та інвестиційні проекти

Педагогічний стаж роботи: 18 років.

Ботюк Наталія Миколаївна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

Освіта: Львівський лісотехнічний інститут, 1977

Спеціальність: Технологія деревообробки

Працює в коледжі: з 1977 року

Викладає навчальні дисципліни: Вступ до спеціальності, Підіймально-транспортні засоби, Інженерна графіка.

Шахнова Катерина Романівна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії

Освіта: Український державний лісотехнічний університет, 2005; Національний лісотехнічний університет України, 2014

Спеціальність: Менеджмент організації, Технології виробів з деревини

Працює в коледжі: з 2013 року

Викладає навчальні дисципліни: Сушіння і захист деревини, Виробництво спецвиробів з деревини, Основи технології меблевого виробництва, Основи метрології та стандартизації.

Мамчич Тетяна Степанівна

Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст  вищої категорії

Освіта: Львівський лісотехнічний університет, 1989

Спеціальність: Технологія деревообробки

Працює в коледжі: з 2004 року

Викладає навчальні дисципліни: Основи технології  лісопильно-деревообробного виробництва, Механічна обробка деревини, Основи конструювання виробів з деревини.

Шютова Тетяна Іванівна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої  категорії 

Освіта: Український державний лісотехнічний університет, 2005;  Національний лісотехнічний університет України, 2014

Спеціальність: Менеджмент організації, Технології виробів з деревини

Працює в коледжі: з 2001 року

Викладає навчальні дисципліни: Технології, Вступ до спеціальності, Деревинознавство та лісове товарознавство

Педагогічний стаж роботи: 4 роки.

Мачка Дмитро Дмитровичмайстер виробничого навчання

Освіта: Закарпатський лісотехнічний технікум,  1991

Спеціальність: Будівництво і експлуатація лісових доріг

Працює в коледжі: з 2007 року

Проводить практики: Ознайомча, Здобуття робітничої професії.

Тиждень деревообробних дисциплін

З метою формування у студентської молоді навичок практичної роботи до дня Святого Миколая під керівництвом викладачів деревообробних дисциплін студенти групи ДМТ-3 з майстром виробничого навчання Мачка Д.Д. оформили новорічний стенд та створили святкову атмосферу для всіх здобувачів освіти коледжу.